HAKKIMIZDA

 

 

 

     Aydoğdu Şömine kaliteli taş  işçiliğiyle  aile   şirketi olarak   1986 yılında  ismini  aile  üyesinin adını  alarak kurulmuştur. Yıllar  içeresinde  kendini  geliştirip büyümüştür.

    Özelleştirilmiş  şömine  tasarımı uzmanlığıyla tanınan  Aydoğdu  üretir  ve  hatasız  montaj prensipleriyle , performanslı  enerji ile  estetik  düşünceleri  birleştirerek   komple  ısıtma sistemlerinin  dağıtımını yapar. 

    Aydoğdu geniş  olan  atölyesinde  tüm kişisel  projeler  tek tek  kalifiye  elemanların  gözetimi  altında  üretilmektedir.  Yaratıcılık  ve  sanat  birleştirilerek  , üretim teknolojisi  yöntemleriyle ihtiyaç  duyduğu   her türlü uygun proje ve kombinasyonu sağlar.

   Bir  Aydoğdu  danışmanı şömineyi  koymak istediğiniz tam olarak nerede görmek ve (güvenlik, teknik uygunluk, boyutları açısından) projenizin fizibilitesini değerlendirmek için  gelecektir. Projeniz birlikte görmek ve  orada sizin sorularınızı cevaplamak , doğru çözümler  üretmek   için ,          Aydoğdunun  mühendislik ve tasarım uzmanı (bütçesi, stil, malzeme, boyutlar, düzen vb. ) ihtiyaçlarına uygun bir öneri ile  sizlere  yardımcı  olmaktadır.

Şömine tarzını bizim katalogda sunulan çağdaş , klasik, antika, modern  ve rustik koleksiyonlar arasından seçebilirsiniz.

  Ateşi görmenizi sağlayan ısıtma haznesini ; istediğiniz boyut ve kapının şekli , asansörlü  bölmeli, prizmatik (dikdörtgen,  yuvarlak, çok taraflı, vb.), pencere şekli (kavisli,çift taraflı vb.) gibi istediğiniz etkiyi elde etmek için  doğal  taşlardan (granit  ve  mermer  v.s) renk  ve doku seçimini yaparak geniş  ürün yelpazesiyle  şömineyi koymak  istediğiniz  yere  karar  verebilirsiniz.

Şömine etrafında yaşam alanı düzenleyebilirsiniz. ( tv ünitesi , oturma grubu , vb.)

 Sizin şömine  Aydoğdunun bir uzmanı tarafından, en iyi uygulamalara uygun olarak adım adım kurulacaktır: konumlandırma, tabanı, haznesi , alt ve üst küpeşteleri ve lento kurulumu dışında işaretleme, duman kanalı, istinat duvarı yalıtımı ile birlikte  baca, davlumbaz montaj ve izolasyon, sıcak hava çıkış ızgaraları konumlandırılması ve bitirme çalışmaları prensiplere  bağlı  kalarak  özenle  yapılmaktadır. Aydoğdu  yaptığı  her  projeye  güvenle  10 yıl   garanti  vermektedir.